Про це йдеться у листі Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну.
Як зазначив Ігор Жданов, подібне рішення, у разі його ухвалення, призведе до вкрай негативних наслідків. А саме: фактичного руйнування молодіжного сектору Ради Європи, що активно вибудовувався з 1972 року. Протягом цих років такі потужні структури та інструменти молодіжного сектору РЄ як Європейські молодіжні центри у Страсбурзі та Будапешті, Європейський молодіжний фонд, Об'єднана рада з питань молоді забезпечували та надавали різноманітні можливості європейській молоді. Зокрема, активно захищати права людини, адвокувати питання верховенства права. А також гарантували підтримку участі молоді у суспільному житті та процесах прийняття рішень, розвитку молодіжної роботи тощо.
Ігор Жданов звернувся із проханням до Павла Клімкіна дати відповідні доручення під час зустрічей та засідань інформувати про неприйнятність пропозиції для української сторони. Та наголошувати на необхідності продовження фінансування молодіжного сектору з бюджету Ради Європи, уникаючи будь-якої диспропорційності під час можливого скорочення фінансування. А також відтермінування ухвалення будь-яких рішень з цього питання до вступу на посаду нового Генерального Секретаря Ради Європи у жовтня 2019 року.
Урядовець запевнив, що Міністерство молоді та спорту, в межах своєї компетенції, готове надавати всебічну підтримку зовнішньополітичному відомству України.
Міністр також звернув увагу, що останні події у РЄ викликають занепокоєння у громадських організацій, молодіжних активістів, молодіжних працівників і молодих правозахисників.
Нагадаємо, Рада Європи - організація із семидесятирічною історією. Україна є її членом з 1995 року.
Фото "Слово і діло"