Цього року під час заходу працювало понад 40 міні-лабораторій просто неба, що презентували близько 500 винаходів та інтерактивних експериментів. Окрім цього, представники шкіл та наукових клубів продемонстрували досягнення робототехніки, роботу механізмів для фонтанів, музичних інструментів, тамагочі, досліди з хімічними речовинами, водою та вогнем. Участь у заході взяла молодь із понад 15 областей України.
Привітала тернополян та гостей міста начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Мінмолодьспорту Марія Карчевич, зазначивши: «Проведення «Наукових пікніків» – це хороший спосіб для подання науки в доступній та зрозумілій формі, щоб заохотити молодь у подальшому робити досліди, працювати в цій галузі. Тернопільщина ж є однією з найактивніших областей у реалізації подібних заходів і, гадаю, що не випадково, адже цей край знаний такими видатними ученими як Іван Пулюй, ІванГорбачевський, Богдан Гаврилишин. Популяризація науки серед молоді та поширення позитивного досвіду в регіонах є важливим аспектом розвитку сучасної України».
Керівник Центру науки Тернополя Христина Білінська пообіцяла берегти, продовжувати традицію та влаштовувати тематичні наукові пікніки щороку й надалі.