Назва напряму: КА2: Співпраця між організаціями та установами (KA2: Cooperation Among Organisations and Institutions).
Тип проєкту: Розвиток потенціалу
РОЗВИТОК ПОТЕНЦІАЛУ У СФЕРІ МОЛОДІ
(Capacity Building in the field of youth / CBY).
Яке агентство координує:
Європейське виконавче агентство з питань освіти та культури (ЕАСЕА – Brussels)
Проєкти спрямовані на: розвиток потенціалу молодіжних організацій та тих, які працюють у сфері молоді. Це проєкти міжнародного співробітництва, засновані на багатосторонньому партнерстві між організаціями, що працюють у сфері молоді країн-членів Програми з країнами-партнерами Програми. Вони спрямовані на підтримку міжнародного співробітництва та політичного діалогу у сфері молоді та неформального навчання, як рушійної сили сталого соціально-економічного розвитку та розвитку молодіжних організацій та молоді.
Цілі напряму:
Завдання напряму:
Секторальні специфічні пріоритети:
Проєкти повинні зосереджуватися на одній або декількох з наступних тематичних областей:
ЯКІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДТРИМУЮТЬСЯ?
Проєкти з розвитку потенціалу у сфері молоді мають широкомасштабні цілі, до яких входить удосконалення керівництва, управління, інноваційної здатності та інтернаціоналізації молодіжних організацій у країнах-партнерах Програми, а також сприяння новим формам навчання та новим підходам до роботи з молоддю.
До видів діяльності, які підтримують проекти з розвитку потенціалу, належать діалог із питань реформ, співпраця, створення мережі корисних зв’язків і контактів, проведення конференцій, семінарів, зустрічей, великих молодіжних заходів, інформаційно-просвітницьких кампаній, розвиток методів, інструментів і матеріалів для роботи з молоддю, а також програм роботи з молоддю, навчальних програм та інструментів ведення документації, створення нових форм роботи з молоддю, проведення підготовки та надання підтримки, а також заходи з мобільності (Програми обміну для молоді, Європейська волонтерська служба та Мобільність молодих працівників між країнами-членами Програми та країнами-партнерами Програми, що відповідають вимогам).
Приклади діяльності проєктів включають:
Підготовка проєкту:
Проєкт з розбудови потенціалу у сфері молоді складається з чотирьох етапів:
1) визначення та ініціювання проєкту; 2) підготовка, проектування та планування проєкту; 3) виконання проєкту та моніторинг діяльності; та 4) огляд проєкту та оцінка впливу.
Тривалість проєкту: 12, 24, 36 місяців.
Макс. розмір гранту: 100 000 євро - 300 000 євро.
Хто може бути координатором / заявником? Організація з країни-члена Програми та України, Грузії, Молдови.
Які організації можуть брати участь у проєкті як партнери? Організації, які працюють у сфері молоді з країн-членів та країн-партнерів Програми, в тому числі з України:
Кількість та типи організацій, вимоги щодо партнерства: мін. 4 партнери, де принаймні 1 організація із країн-членів Програми та по 2 організації з 2-ох з країн-партнерів Програми з Регіону 2 – Східне партнерство (крім білорусі).
Кількість організацій з країн-членів Програми не може перевищувати кількість організацій з країн-партнерів Програми.
Куди та коли подавати проєктну заявку?
Організація-заявник подає до Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (ЕАСЕА) онлайн через портал FTOP.
Код конкурсу та посилання на документацію конкурсі і подання: ERASMUS-YOUTH-2024-CB
Відеозапис Всесвітнього вебінару про конкурси Програми ЄС Еразмус+ 2024 р.
Відеозапис Інформаційного дня як писати проєкти на конкурс 2024 р. CBY
Презентація як писати проєкти: https://www.eacea.ec.europa.eu/system/files/2023-12/Presentation%20CBY2024%20_final%20with%20answers_0.pdf
Презентація хто може подавати: https://www.eacea.ec.europa.eu/system/files/2023-12/geographical%20composition_0.pdf