Участь у зустрічі також взяли американський ветеран Армії США, волонтер та співак Марк Ліндкуіст, президент Української ліги американського футболу Юрій Гундич, а також заступниця Міністра з питань європейської інтеграції Вікторія Рясна та заступник начальника управління стратегічного планування та комунікацій Сергій Биков.
Очільник Мінмолодьспорту подякував за увагу американських гостей до українського спорту і вчергове наголосив на важливості спільної боротьби України та партнерів над відстороненням російських та білоруських спортсменів від участі в міжнародному спорті.
Зі свого боку Райан Смітт висловив абсолютну солідарність з українським народом. Він підтвердив, що український спорт є гарним способом доносити українську національну ідентичність простою мовою в будь-якому куточку світу.
Його фільм «Who If Not Us» (фільм розповідає історії українських гравців в американський футбол, які пішли боронити Україну на війні з росією) є прикладом того як українська культура перекликається із суто американським спортом.
Американський режисер зазначив, що в цьому і була його основна ідея, яка відобразилась в стрічці, що отримала нагороду «Спортивна Еммі» у 2023 році. Саме цю нагороду Райан і привіз в Україну, щоб в якості вираження своєї поваги та підтримки українському спорту на війні, подарувати «Українській лізі американського футболу».
Матвій Бідний запросив Райана Смітта стати почесним гостем в Українському домі на Олімпійських іграх у Парижі, представляти його бачення українського спорту на війні.
В свою чергу заступниця Міністра Вікторія Рясна зауважила, що саме такі історії, які було відображено у фільмі, мають неймовірний ефект на глядачів. Вона підкреслила, що спортивна дипломатія є новим напрямом, яким буде займатись Мінмолодьспорту.