• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Мінмолодьспорту підбило підсумки року діяльності у рамках співробітництва щодо залучення міжнародної технічної допомоги у сферах молоді та спорту
опубліковано 10 грудня 2021 року о 18:20

10 грудня 2021 року у приміщенні Всеукраїнського молодіжного центру відбулось підсумкове у 2021 році засідання Секторальної робочої групи з питань координації міжнародної технічної допомоги у сфері молоді та спорту у гібридному форматі під співголовуванням заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрія Чеснокова та Представника Фонду народонаселення ООН в Україні Хайме Надаля Ройга за участю партнерів з розвитку – представників міжнародних агенцій, дипломатичних місій та інших організацій. 

Участь у засіданні також взяли заступниця Міністра Марина Попатенко, заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров та народний депутат України Олександр Санченко.

Протягом першої сесії засідання Олександр Санченко та Марина Попатенко презентували результати діяльності СРГ у 2021 році та плани на 2022 рік. Було наголошено, що спільно з партнерами з розвитку досягнуто значних результатів у виконанні Закону України «Про основні засади молодіжної політики», а саме розроблено проєкти нормативно-правових актів у сфері молодіжної політики.

«Наша спільна відповідальність – продовжити розпочату роботу та підтримати Міністерство у наступному році, застосовуючи цілісне та стратегічне бачення у плануванні, впровадженні та здійсненні наших заходів, щоб досягти всіх стратегічних результатів у рамках амбітного порядку денного, визначеного Законом України «Про основні засади молодіжної політики», Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021 – 2025 роки, а також Стратегією розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року. Ми віримо, що, маючи таку кількість партнерів, є велике бажання запровадити зміни, які ми хочемо внести для кращого майбутнього молоді та розвитку спортивного порядку денного в країні», - зазначив Хайме Надаль Ройг.

Радник Міністра молоді та спорту України Єгор Матюхін ознайомив присутніх з тематикою розвитку міських парків, які є корисним місцем не лише для проведення дозвілля, а й для занять спортом, та популярними серед молоді вуличними культурами в Україні. Було наголошено, що Мінмолодьспорт працює над пошуком та впровадженням нових підходів до підвищення фізичної активності населення.

Під час заходу було обговорено плани та кроки спільної діяльності СРГ на 2022 рік, зокрема питання діяльності Українського молодіжного фонду, Національної молодіжної ради, розвитку молодіжної інфраструктури, визнання молодіжного працівника як професії тощо.

Віталій Лавров презентував результати соціологічного дослідження щодо впливу кіберспорту на молодь та останні розробки Мінмолодьспорту з цифровізації фізичної культури і спорту. Було зазначено, що Україна є однією з кількох європейських країн, де кіберспорт офіційно визнаний державою.

«Міністерство демонструє прозорість та відкритість до конструктивних пропозицій, завдяки чому в рамках СРГ було знайдено синергію та спільні точки дотику з партнерами з розвитку. Пріоритетами роботи нашого Міністерства і надалі залишаються принципи доброчесності, недискримінації, боротьби з корупцією та належного управління в спорті», - підкреслив Андрій Чесноков.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux