Розвиток молодіжних та дитячих громадських організацій – це не просто проєктна діяльність. Це інвестиція в сьогодення та майбутнє. Ці організації допомагають молоді реалізовувати потенціал, творити зміни та зберігати віру у власну силу, навіть у найважчі часи.
У липні Рівне стало майданчиком для посилення молодіжного сектору – тут пройшов Всеукраїнський тренінг для представників і представниць молодіжних і дитячих ГО. Ціль тренінгу – надати інструменти для ефективної діяльності в умовах війни та післявоєнного відновлення, допомогти організаціям масштабуватись, працювати системно і бути частиною ухвалення рішень.
Протягом трьох днів учасники й учасниці:
• аналізували правову базу молодіжної політики та можливості співпраці з органами влади;
• розбирали кейси ефективного проєктного менеджменту;
• вивчали стратегії розвитку організацій і управління ресурсами;
• опановували комунікаційні підходи та інструменти;
• дискутували про виклики, які постали перед молодіжним сектором через війну – і як ГО можуть стати точками стійкості в громадах.
У тренінгу взяли участь 30 активістів і активісток з різних регіонів України, що підтверджує зростання запиту на зміцнення громадянського суспільства.
Захід організований Міністерством молоді та спорту України спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, за підтримки проєкту «EU4Youth IV: залучення та розширення можливостей молоді», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).
Захід реалізували у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в України за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.