Сучасна наука стає все більш цікавою для молоді. Креативні простори з інтерактивними науковими експонатами приваблюють велику кількість відвідувачів, молодь хоче пізнавати та експериментувати. «Подальший розвиток країни, без сумніву, неможливий без отримання молоддю сучасних знань, навичок, отриманих завдяки неформальній освіті. Ми усвідомлюємо, що, підтримуючи заходи такого напрямку, ми таким чином забезпечуємо для молоді найкращу можливість розвитку та їх ефективного практичного застосування в нашій рідній країні», – зазначила під час підписання меморандуму заступниця Міністра молоді та спорту Марина Попатенко.
Враховуючи такий інтерес, ми залучаємо також міжнародні організації з досвідом організації наукових просторів.
У підписанні меморандуму від некомерційної організації «Humanitarian Innovation Group» взяли участь Кшиштоф Щесни – президент організації, Роберт Щесни – віцепрезидент та Емілі Шроун – член правління.
«Для нас неймовірно цінно, що український уряд нам допомагає і хоче системно співпрацювати з нами. Наша організація є американо-польська, і її мета – реагування на кризові ситуації для того, щоб створити нове життя після кризи», – акцентували представники некомерційної організації «Humanitarian Innovation Group».
Наукові простори за сприяння організації вже відкрито у Тернополі, Києві та користуються популярністю у молоді.
До прикладу, Центр науки Тернополя багато років організовує наукові пікніки. У Центрі за допомогою організації обладнане приміщення, у якому молодь має можливість пізнавати науковий світ через інтерактивні експонати. Під час воєнного стану подібні заходи дають можливість людям, які перебувають у приміщенні, яке також є пунктом незламності, під час тривог провести час з користю.