Окрім цього, переможці Конкурсу кращих практик молодіжної роботи 2018 року поділилися досвідом здійснення якісної молодіжної роботи в Україні та залучення молоді до впровадження позитивних змін в своїх громадах.
Також презентовано результати дослідження "Ахрана, атмєна: чому законодавчі передумови не є головною запорукою успіху участі молоді. І що робити із цим тепер".
Під час заходу учасники обговорили, як створити сприятливе законодавче середовище для молоді в Україні. А представники Кам’янець-Подільської міської ради розповіли, як працювати з молоддю, щоб стати Молодіжною столицею України.
Участь у заході взяв заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, який наголосив на важливості впровадження ефективної молодіжної роботи в Україні.
Представники Програми розвитку ООН в Україні зазначили, що розширення та реалізація прав і можливостей молодих людей є ціллю та засобом побудови кращого світу відповідно до Стратегії ООН "Молодь 2030".
Нагадаємо, Конкурс кращих практик молодіжної роботи проводить Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики з 2017 року у рамках реалізації програми "Молодіжний працівник".
У 2018 році на конкурс подалося 173 кращі практики, з яких було відібрано 10 кращих.
Водночас було видано Каталог кращих практик молодіжної роботи, до якого увійшло 64 практики.