Україна здобула 14 медалей на чемпіонаті Європи із самбо
опубліковано 29 травня 2021 року о 22:02

У кіпрському Лімасолі завершився чемпіонат Європи із самбо. За підсумками змагань в активі збірної України 14 медалей – 6 золотих, 3 срібні, 5 бронзових і 2 командні кубки («золотий» у бойовому розділі і «срібний» у жінок).

«Золото» континентальної першості у бойовому розділі здобули Владислав Руднєв (до 79 кг), Анатолій Волошинов (до 98 кг) та Петро Давиденко (до 88 кг).

У спортивному самбо золоті нагороди завоювали Марія Буйчук у категорій (до 50 кг), Христина Бондар (до 54 кг) та Ярослав Давидчук (до 98 кг).

Срібними призерами у бойовому розділі стали Олександр Воропаєв (до 64 кг) та Размік Тоноян (понад 98 кг). Ще одне «срібло» на рахунку Галини Ковальської (до 80 кг) у спортивному самбо.

Також в активі українців п’ять бронзових медалей у спортивному самбо:  Роман Труш (до 71 кг), Катерина Москальова (до 72 кг), Анастасія Комович (понад 80 кг), Юлія Гребеножко (до 65 кг), Дмитро Євдошенко (до 64 кг).

Паралельно з дорослими змаганнями у Лімасолі відбувся чемпіонат Європи серед спортсменів до 18 і до 20 років.

Юніорська збірна (до 20 років) здобула 13 нагород (2 – 3 – 8), а також «срібло» в командному заліку – у юніорок.

Доробок юнацької команди (до 18 років) – 15 медалей (4 – 6 – 5) і «срібні» кубки у командній першості як у дівчат, так і юнаків.

Вітаємо спортсменів та тренерів із успішним виступом та бажаємо подальших перемог на міжнародній арені!

Детальніше з результатами змагань можна ознайомитися на сайті Федерації самбо України.