11 медалей української команди у третій день Invictus Games-2023
опубліковано 13 вересня 2023 року о 11:17

Збірна України продовжує здобувати нагороди на Іграх нескорених-2023, які проходять у німецькому Дюссельдорфі.

У третій змагальний день українці вибороли 11 медалей, серед яких – чотири золоті та сім срібних. Усі медалі наша команда завоювала у веслуванні.

Двічі на найвищу сходинку п'єдесталу підіймався ветеран Нацгвардії Володимир Товкис. Він посів перше місце у перегонах на витривалість та спринті у класі IR3.

«Золото» та «срібло» виборов ветеран ЗСУ Микола Заріцький. Українець переміг у змаганнях на витривалість та став другим у спринті (клас IR5).

Ще золоту та срібну нагороди у скарбничку збірної  приніс Назар Вознюк. Військовослужбовець ЗСУ здобув «золото» у змаганнях на витривалість у класі IR2 та «срібло» у спринті в класі IR4.

Медальний дубль зробила наша парамедикиня добровольчого батальйону «Госпітальєри» Юлія Шевчук. Вона стала срібною призеркою у гонці на витривалість та спринті у класі IR5. Це перші українські медалі серед жінок на цих Іграх.

Також срібними призерами стали Олег Должко (спринт, IR3), Іван Молдун (спринт, IR2) та Максим Дмитраш (спринт, IR6).

Загалом в українців вже 19 медалей: 6 золотих, 11 срібних та 2 бронзові.

Invictus Games-2023 проходять у Дюссельдорфі з 9 по 16 вересня. У них бере участь близько 600 спортсменів із 22 країн, які змагаються у 10 видах спорту. 25 учасників представляють Україну – це рекорд для нашої країни за історію її участі у Іграх.