18 по 20 вересня 2020 року у м. Вінниці відбувається Всеукраїнський семінар-тренінг молодіжних працівників «Не конференція молодіжних працівників»
опубліковано 19 вересня 2020 року о 16:56

Даний захід проводиться Міністерством молоді та спорту спільно з Всеукраїнським молодіжним центром у партнерстві з Асоціацією молодіжних працівників України. Дякуємо за гостинність та сприяння в організації заходу Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та Вінницькому молодіжному центру «квадрат».

В ході заходу учасники взяли участь в обговоренні актуальних питань молодіжної політик та розробці планів роботи Асоціації молодіжних працівників, дізнались останню інформацію про нові можливості для співпраці молодіжних працівників від запрошених гостей, зокрема від Андрія Павловича, Координатора Ресурсного Центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу, експерта програми EU4Youth та Володимира Шейгуса, виконавчого директора ІСАР «Єднання», Євгена Бондаренко, в.о. Директора Всеукраїнського молодіжного центру.

Окрему увагу учасників семінару було приділено питанню нових підходів та визнання молодіжних працівників, що закладено в проект Закону України «Про основні засади молодіжної політики України».

Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту взяла участь у дискусії з учасниками на тему «Стан національної молодіжної політики в Україні, новини від Міністерства молоді та спорту України». Пані Марина привітала створення Асоціації молодіжних працівників, яку було засновано в серпні цього року та відмітила готовність та відкритість Міністерства до діалогу та партнерства в питанні розвитку молодіжної роботи в Україні та реалізації програми «Молодіжний працівник». Марина Миколаївна поінформувала, що програма «Молодіжний працівник» є частиною державної молодіжної політики і одним з основних інструментів досягнення завдань, які ставить перед собою Міністерство в рамках нової Державної соціальної цільової програми «Молодь України» 2021-2025, проект якої наразі готується. «Ми вдячні кожному молодіжному працівнику, який вірить у свою роботу та разом з нами змінює життя молоді на краще. Ми зробимо все від нас залежне, щоб ваш труд ваш внесок був оцінений та визнаний. Перший крок – це визнання молодіжних працівників на рівні законодавства, наступний це визнання молодіжного працівника як професії. Переконані, що лише спільними зусиллями ми зможемо досягнути бажаних результатів та подолати труднощі» - відмітила Марина Попатенко.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux