Анжеліка Терлюга - чемпіонка Європи-2022
опубліковано 28 травня 2022 року о 15:17

30-річна українська каратистка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи-2022, що триває в турецькому Ґазіантепі.

У фіналі континентальної першості, Терлюга здолала давню суперницю, олімпійську чемпіонку, представницю Болгарії Івет Горанову з рахунком 11:3 (вагова категорія до 55 кг).

Українка всьоме піднялася на п'єдестал континентальної першості й учетверте – в особистих змаганнях.

Перші дві нагороди турніру Україні принесли Різван Талібов та Аніта Серьогіна.

У ваговій категорії понад 84 кг Талібов переміг словака Томаша Косу з рахунком 6:1 у битві за «бронзу». Для каратиста - це перша особиста нагорода на європейському рівні.

Ще одну бронзову медаль до скарбнички збірної додала Аніта Серьогіна, здолавши нідерландку Лінн Снель в категорії до 61 кг з рахунком 4:0.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів зі здобутими нагородами! Нехай і надалі синьо-жовтий стяг майорить на міжнародних аренах!