Чотири медалі здобули українські веслувальники у заключний день змагань мультиспортивного чемпіонату Європи-2022
опубліковано 21 серпня 2022 року о 19:17

Людмила Лузан стала другою в каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Для Лузан це вже третя медаль на мультиспортивному чемпіонаті Європи у Мюнхені. Раніше вона виграла «срібло» у цій же дисципліні на дистанції 500 метрів і «золото» у каное-двійці також на дистанції 500 метрів у парі з Анастасією Четверіковою.

Бронзову нагороду у каное-одиночці на дистанції 5000 метрів виборола Людмила Бабак.

Ще дві нагороди завоювали українські паравеслувальники. Микола Синюк став срібним призером у класі KL2, а Марина Мажула бронзовою медалісткою у байдарках-одиночках на дистанції 200 метрів.

Загалом у збірної України 8 медалей (1 золото, 4 срібла, 3 бронзи ) у веслуванні на каное на мультиспортивному Євро-2022.