До Дня Незалежності України Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами спортсменів та тренерів
опубліковано 29 серпня 2022 року о 16:04

Відповідний Указ оприлюднено на сайті Офісу Президента України.

Серед нагороджених — чемпіони та призери XI Всесвітніх ігор, чемпіон світу з професійного боксу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF та IBO Олександр Усик, срібний призер XXIV зимових Олімпійських ігор з фристайлу Олександр Абраменко, призер чемпіонату світу 2022 року з легкої атлетики зі стрибків у висоту Андрій Проценко, головний тренер штатної національної збірної команди України з фристайлу Енвер Аблаєв.

Нагадаємо, збірна України встановила історичні рекорди на Всесвітніх іграх-2022. Наша команда вперше фінішувала у топ-3 медального заліку та виборола 45 медалей. Також Україна здобула найбільшу кількість золотих нагород за історію участі у Всесвітніх іграх — 16 проти попереднього рекорду 10.