Два «золота», одне «срібло» та одна «бронза» в активі українських плавців сьогодні
опубліковано 03 вересня 2021 року о 15:00

Максим Крипак завоював золоту медаль на дистанції 200 метрів комплексним плаванням, Денис Остапченко став першим у запливі на 200 метрів вільним стилем, Андрій Трусов - другий на 50-метрівці батерфляєм, а Денис Дубров - третій на дистанції 100 метрів батерфляєм.

Максим Крипак сьогодні став десятиразовим паралімпійським чемпіоном та здобув п'яте «золото» у Токіо. У фіналі він підтвердив статус фаворита та показав результат 2:05.68 хвилини, припливши до фінішу першим і побивши паралімпійський рекорд іншого українця - Дениса Дуброва.

Денис Остапченко став найшвидшим у запливі 200 метрів вільним стилем. Його час - 3:21.62 хвилини, і це для нього третя на дебютній Паралімпіаді в Токіо і перша золота медаль в кар'єрі.

Андрій Трусов - один із найтитулованіших плавців України на Паралімпійських іграх. За кількістю медалей перед фіналом 50-метрівки батерфляєм він поступався лише Максиму Крипаку, який у заключний день здобув ще одне «золото» у 200-метрівці комплексним стилем. Сьогодні Трусов фінішував другим із часом 29.03 секунд.

Денис Дубров на дистанції 100 метрів батерфляєм став третім. Цей фінал став для Дуброва четвертим на Паралімпіаді-2020. Українському плавцю вдалося здобути дві нагороди: «золото» у 200-метрівці комплексним стилем та «бронзу» в чоловічій естафеті 4х100 метри. Бронзову нагороду виборов він і сьогодні. З часом 1:03.23 хвилини українець посів третє місце.

Вітаємо наших спортсменів із нагородами!