Дві медалі принесли збірній Україні стрибуни у воду в заключний день чемпіонату Європи з водних видів спорту у Римі
опубліковано 21 серпня 2022 року о 20:45

Олексій Середа став чемпіоном континенту у стрибках з вишки, набравши 493.55 бали.

Це третє європейське «золото» 16-річного спортсмена з Миколаєва.

Олександр Горшковозов та Олег Колодій вибороли бронзові медалі у синхронних стрибках з 3м трампліну з результатом 384.39 бали. На минулорічній континентальній першості наш дует також посів третє місце у цій дисципліні.

На Євро з водних видів спорту збірна Україна посіла третє місце у медальному заліку. Наші спортсмени вибороли 17 медалей — 10 золотих, 6 срібних та 1 бронзову.

З них 8 — у артистичному плаванні, 1 — у плаванні, 7 — у стрибках у воду і 1 — у хай-дайвінгу!

Вітаємо з успішним виступом спортсменів і тренерів!