Ігор Жданов та Ейнулла Мадатлі обговорили поточні питання українсько-азербайджанського співробітництва в сфері молодіжної політики та спорту

опубліковано 06 травня 2015 року о 12:22

5 травня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із Надзвичайним та Повноважним послом Азербайджану Ейнуллою Мадатлі, в ході якої сторони обговорили поточні питання українсько-азербайджанського співробітництва в сфері молодіжної політики та спорту.

Ейнулла Мадатлі поінформував Міністра про підготовку міста Баку до проведення у червні цього року перших Європейських спортивних ігор. Пан Мадатлі зауважив, що уся інфраструктура, як спортивна, так і готельна та транспортна, вже готова для зустрічі учасників і гостей заходу.

У свою чергу, Ігор Жданов поділився інформацією щодо підготовки збірної команди України до участі найбільшій спортивній події цього року.

Також обговорили питання, пов’язані із участю українських спортсменів у Іграх, зокрема щодо отримання сприяння азербайджанської сторони у питаннях спрощеного перетину кордону членами української делегації, участі перших осіб держави та керівництва Міністерства у церемоніях відкриття і закриття Ігор.

Довідково:

З 12 по 28 червня 2015 року у м. Баку (Азербайджанська Республіка) відбудуться І Європейські ігри. Понад 6 тисяч атлетів з 49 країн Європи в 19 видах спорту розіграють 253 комплекти нагород. На ІЄвропейських іграх в 11 видах спорту будуть розіграні ліцензії на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Станом на 28 квітня 2015 року збірна команда України буде представлена 241 атлетом.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux