«Ігри Воїнів»: Протягом чотирьох днів змагань збірна України здобула 31 нагороду
опубліковано 24 серпня 2022 року о 07:00

На міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів» (Warrior Games), що тривають в Орландо (США), українські спортсмени вже виборили 31 медаль, з яких — 14 золотих, 8 срібних та 9 бронзових.

Лік нагородам у перший змагальний день відкрили представники кульової стрільби. Володарями «золота» стали Майя Москвич, Сергій Калитюк та Олександр Гавриленко. Другу сходинку п’єдесталу посів Артем Лукашук.

Дев’ять медалей протягом третього дня Ігор здобули українці у велоспорті.

Хендбайк: Руслан Росул («срібло» в індивідуальній та груповій гонках), Сергій Калитюк («срібло» в індивідуальній та груповій гонках), Віктор Легкодух («бронза» в індивідуальній гонці та «срібло» у груповій).

Шосейний велосипед: Дмитро Браницький («бронза» в індивідуальній гонці), Юрій Зекун («бронза» в індивідуальній гонці та «срібло» у груповій).

Найбільш врожайним для наших захисників і захисниць став четвертий день змагань  — українські спортсмени вибороли 18 медалей.

У веслуванні на тренажерах на дистанції 1 хв золотими медалістами стали Сергій Наумов, Віктор Легкодух, Ігор Галушка та Дмитро Браницький. Треті місця посіли Владислав Шатіло та Олександр Дударєв.

На дистанції 4 хв найвищі нагороди здобули Віктор Легкодух, Ігор Галушка та Владислав Шатіло. «Срібло» вибороли Павло Воловик і Дмитро Браницький, а Олександр Дударєв замкнув трійку найкращих.

Крім цього, наші воїни вибороли шість медалей різного ґатунку у пауерліфтингу. На найвищу сходинку п’єдесталу піднялися Владислав Шатіло (вагова категорія до 72 кг), Олександр Гавриленко (до 88 кг), Сергій Наумов (до 107 кг) і Євген Олексенко (107+ кг). «Бронза» у доробку Ярослави Мазур (до 55 кг) та Юлії Паєвської (до 67 кг).

Вітаємо українських воїнів зі здобутими нагородами! Невимовно пишаємося вашими перемогами на славу України!