Іван Чупринко - абсолютний чемпіон світу з пауерліфтингу
опубліковано 26 травня 2022 року о 14:54

На чемпіонаті світу з жиму лежачи, що проходив у місті Алмати, Казахстан, збірна України виборола п’ять нагород, з яких - три «золота», одне «срібло» й «бронза».

Заслужений майстер спорту України з Вінниці Іван Чупринко став абсолютним чемпіоном світу серед чоловіків відкритої вікової групи у ваговій категорії до 74 кг. З другої спроби спортсмен впорався з вагою у 292,5 кг. Для українця це історична перемога, адже у боротьбі за чемпіонство він переміг найтитулованішого спортсмена, представника Японії - Даікі Кодаму.

На найвищу сходинку змагань також піднялися - харків’янин Олександр Чернишов з результатом 160 кг (вагова категорія до 66 кг) та Оксана Ведмідь з Луцьку, продемонструвавши результат 135 кг у ваговій категорії до 52 кг.

Друге місце посіла ще одна представниця міста Луцьк Оксана Мотринчук з результатом 100 кг (вагова категорія до 47 кг), поступившись лідеру на 2,5 кг.

Бронзовою призеркою світової першості стала Альона Борщевська з Дружківки, що на Донеччині. У ваговій категорії до 84 кг спортсменці підкорилася штанга вагою 112,5 кг.

За результатами змагань, жіноча збірна з пауерліфтингу замкнула трійку найкращих, посівши третє місце в командному заліку.

Вітаємо спортсменів та весь тренерський склад з високими результатами! Пишаємося!