Львів може стати Молодіжною столицею Європи 2024
опубліковано 18 січня 2021 року о 21:11

Координатором цього процесу виступила команда місцевого центру для молоді - МолоДвіжЦентр.Львів. За підтримки місцевих організацій та експертів у галузі молодіжних політик учасники подали заявку на конкурс Молодіжна столиця Європи 2024, який проводиться Європейським молодіжним форумом у Брюсселі. Підготовка проходила для команди у 7 етапів.

У статусі Молодіжної столиці 2024 Львів прагне розкрити концепцію «Molo». Ці 4 літери мають потенціал і зміст на локальному й національному рівнях, а також значний європейський контекст.

Лозунг заявки: «Molo is a new youth», що відображає важливість національної ідентичності, прагнення до інновацій, динамічного розвитку Львова та прагнення у формуванні європейських цінностей.
Підтримали аплікантів і на всеукраїнському рівні: Міністерство молоді і спорту України, Кабінет Міністрів України, Фонд народонаселення ООН в Україні, а також ЮНІСЕФ Україна, Національна молодіжна рада, Асоціація молодіжних працівників України.

Довідка:

У конкурсі Молодіжна столиця Європи можуть брати участь муніципалітети держав-членів Ради Європи, які є сторонами Європейської культурної конвенції, прийнятої в 1954 році в Парижі.

Основними критеріями відбору є людський та фінансовий потенціал міста, а також його спроможність з точки зору фізичної та молодіжної інфраструктури, а головне мотивація.

Титул молодіжної столиці Європи має значну цінність для міста, яке нагороджується, і включає ряд переваг на місцевому, регіональному та європейському рівнях. Звання надає місту можливість продемонструвати свої досягнення у сфері молодіжної політики в європейському масштабі. Європейська молодіжна столиця стане містом для міжнародних та європейських зустрічей, де проводитимуться масштабні конференції, пов'язані з молоддю.

Молодіжна столиця Європи - це титул, присуджений Європейським молодіжним форумом, призначений для розширення можливостей молоді, активізації участі молоді та зміцнення європейської ідентичності. Щороку нове європейське місто отримує шанс продемонструвати свої інноваційні ідеї, проекти та заходи, спрямовані на підняття голосу молодих людей та впровадження нової молодіжної перспективи у всі аспекти життя міста.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux