Марина Попатенко взяла участь у засіданні робочої групи з питань молоді ООН
опубліковано 23 квітня 2021 року о 13:45

Робоча група ООН з питань молоді була створена у 2013 році з метою консолідації зусиль агенцій ООН у вирішенні різного роду проблем молодіжної сфери та сприяння реалізації завдань державної молодіжної політики. Міністерство молоді та спорту тісно співпрацює з робочою групою, долучається до засідань і планування роботи агенцій ООН у сфері молоді.

Засідання робочої групи провів Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Хайме Надаль, який очолює робочу групу та координує її діяльність.

Участь у зустрічі взяли представники різних агенцій ООН (ФНООН, ПРООН, ЮНІСЕФ, МОМ, Волонтери ООН, Офісу Координаторки системи ООН в Україні).

У ході зустрічі учасники обмінялись інформацією щодо результатів роботи за минулий рік та поділились планами співпраці на 2021 рік.

Марина Попатенко подякувала за плідну роботу та поінформувала про пріоритетні напрями діяльності на поточний рік в рамках реалізації Національної молодіжної стратегії 2030 та нової Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, яка наразі знаходиться на фінальній стадії затвердження в Кабінеті Міністрів України. Крім того, Марина Попатенко поінформувала про стан розгляду проєкту Закону України «Про основні засади молодіжної політики» та завдання, які стоять перед Міністерством з його імплементації.   

«Ми вдячні за підтримку та посилення нашої роботи в різних напрямах реалізації молодіжної політики. Нова Національна молодіжна стратегія, державна програма та закон змінюють підходи в роботі та створюють нові можливості для впровадження реформ у молодіжній сфері. Ми очікуємо на підтримку наших міжнародних партнерів та переконані, що лише разом ми досягнемо кращих результатів для розвитку потенціалу молоді в Україні», - зазначила заступниця Міністра молоді та спорту.  

Зі свого боку Представник Фонду народонаселення ООН в Україні Хайме Надаль запевнив у готовності робочої групи ООН долучатись і надалі до реалізації завдань державної молодіжної політики та продовження розпочатих проєктів з особливим акцентом на розробку нормативно-правової бази молодіжної сфери, створення нових механізмів та інструментів по роботі з молоддю, спрямованих на подолання викликів, з якими зіштовхуються сучасні молоді люди в Україні.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux