У Швейцарії відбулися табори Olympic Dreams за підтримки Посольства України за підтримки Посольства України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн.
Міністерство молоді та спорту України щиро дякує Надзвичайному і Повноважному Послу України у Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн Ірині Венедіктовій та команді Посольства за активну підтримку мультиспортивного проєкту «Шлях чемпіонів».
Завдяки сприянню Посольства у Фіші й Тенеро відбулися два спортивні табори в межах ініціативи Olympic Dreams, де юні українські спортсмени мали змогу тренуватися у безпечних умовах, здобувати новий досвід та зміцнювати моральний дух у час війни.
Надзвичайний і Повноважний Посол України у Швейцарській Конфедерації та Князівстві Ліхтенштейн Ірина Венедіктова зазначила: «Ми щиро раді, що змогли підтримати організацію відразу двох спортивних таборів у Фіші й Тенеро. У час, коли наші міста зазнають обстрілів, дуже важливо, щоб юні українські спортсмени мали безпечне місце для тренувань, розвитку та спілкування. Саме такі ініціативи допомагають підтримувати їх фізичну форму і моральний дух, а також зміцнюють дружбу між Україною та Швейцарією».
Під час офіційної зустрічі з командою проєкту Olympic Dreams в Посольстві України в Берні вручено подяки від Міністерства молоді та спорту України, Федерації дзюдо України та БФ «Майбутнє — дітям» за підтримку й розвиток ініціативи «Шлях чемпіонів». Також було окреслено подальші кроки співпраці, спрямовані на забезпечення безперервних тренувань та якісної підготовки українських спортсменів.
Завершенням таборів стала урочиста подія у Посольстві України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн, під час якої було відзначено досягнення учасників, висловлено подяку партнерам і вкотре наголошено на важливості спортивної дипломатії.
Такі ініціативи підтверджують, що лише у співпраці ми можемо створювати нові можливості для розвитку молоді та спорту.