Міністерство розпочало співпрацю з правоохоронними органами задля перевірки закупівлі човнів для академічного веслування
опубліковано 26 квітня 2021 року о 15:56

10 березня завершено процедуру торгів у системі Prozzoro щодо постачання човнів для національної збірної України, де визнано переможцем ФОП «Захаров Юрій Юрійович». Інвентар був прийнятий ДУ «Укрспортзабезпечення» при нагляді тренерів, які в подальшому будуть використовувати його за призначенням. Крім того, постачальник надав всі необхідні документи, які підтверджують походження та якість продукції, а саме: технічний паспорт та копію митної декларації, яка засвідчує офіційне ввезення товару іноземного походження на територію України. 

У рамках здійснення своїх повноважень, Київська міська прокуратура звернулась до ДУ «Укрспортзабезпечення» щодо перевірки  зазначеного тендеру, а саме, відповідності поставленого товару вказаним документам. У цей же час, Міністерство молоді та спорту ініціювало службову перевірку з даного питання. Зауважимо, що проведення перевірки не відобразиться на підготовці спортсменів до Олімпійських Ігор.

Наголошуємо, Міністерство молоді та спорту всебічно співпрацюватиме з правоохоронними органами задля дотримання законності на всіх етапах процесу забезпечення наших спортсменів необхідним інвентарем. У випадку виявлення фактів порушення, винні обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. Міністерство молоді та спорту має нульову толерантність до корупційних дій.

Додатково: 

У 2020 році ДУ «Укрспортзабезпечення» розробили нові типові форми договорів про закупівлю товарів і послуг, які на початку 2021 року вже затверджено. Зазначені зміни стосуються тендерної документації на закупівлю спортивного обладнання та інвентарю, спортивного одягу, взуття та аксесуарів для потреб національних збірних команд України. Відтак Управлінням обов’язково включаються вимоги щодо необхідності документального підтвердження виробником або постачальником належного рівня якості товару (паспорт, сертифікат якості від виробника тощо), а також факту офіційного ввезення товару іноземного походження на митну територію України та сплати всіх митних платежів (шляхом надання копії митної декларації).

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux