У стінах Міністерства молоді та спорту України відбулась зустріч з Еліною Світоліною - 5-тою ракеткою світу, першою ракеткою України, володаркою 15 титулів WTA. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.
«У нинішній час бути в контакті зі спортсменами дуже важливо. Через важкий тенісний графік Еліна не частий гість в Україні, тож при першій нагоді не оминули можливості зустрітись та обговорити важливі питання. Зокрема, підготовку та участь тенісистки на майбутніх Олімпійських Іграх в Токіо. Дуже приємно, що спортсмени високого рівня ставлять перед собою завдання не тільки відібратись на ігри чотириріччя, а ще й виграти їх. Для Еліни це актуальне питання, адже в 2016 році на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро тенісистка зупинилась на чвертьфінальній стадії», - зауважив Міністр.
Завершальним етапом зустрічі стало вручення почесної державної нагороди від Президента України Володимира Зеленського - ордена «За заслуги» ІІ ступеня.
«Еліна Світоліна, як ніхто, заслуговує на таке визнання, адже її перемоги на міжнародних аренах прославляють нашу країну!», - наголосив Вадим Гутцайт.
Мінмолодьспорт вітає спортсменку та бажає успіхів на Олімпіаді в Токіо. Віримо в перемогу!