На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное українці здобули п’ять олімпійських ліцензій та бронзову нагороду
опубліковано 27 серпня 2019 року о 17:38

У підсумку змагань наші співвітчизники здобули п’ять олімпійських ліцензій та бронзову нагороду.

У чоловічому каное перепустку вибороли Юрій Вандюк та Едуард Шеметило, показавши високий рівень майстерності на дистанції 1000 метрів.

Анастасія Четверікова та Людмила Лузан другий рік поспіль потрапили в світовий топ в каное-двійці на 500 м, завоювали для України ліцензію на Ігри -2020, де жіноче каное буде представлене вперше. Окрім того дистанцї 500 метрів Анастасія піднялася на третю сходинку п’єдесталу.

У жіночій байдарці-четвірці ліцензію вибороли Марія Кічасова-Скорик, Марія Повх, Анастасія Тодорова та Інна Грищун. Також Марія Повх в парі з Людмилою Кукліновською завоювали її в байдарці-двійці на дистанції 500 метрів, а Марія Кічасова-Скорик потрапила до залікової шістки (5 місце) на дистанції 200 м.

З успішним завершенням змагань спортсменів та їх наставників привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов:

«Вітаю нашу команду веслувальників під керівництвом дворазового Олімпійського чемпіона Юрія Чебана - із завоюванням ліцензій на Олімпійські ігри в Токіо-2020. Бажаю не здавати обертів, зробити усі необхідні висновки та максимально ефективо пройти заключний етап підготовки до головних змагань чотириріччя».

Слід відзначити, Україна має наразі 43 олімпійські ліцензії.