На Київщині пройшов Всеукраїнський форум «Досвід мужніх України»
опубліковано 19 листопада 2019 року о 15:28


В ході заходу обговорено актуальні питання щодо розвитку військово-патріотичного виховання дітей та молоді, формування оборонної свідомості в українському суспільстві.

Керівник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович, під час свого виступу зупинився на номативно- правовій базі з питань національно-патріотичного виховання, реалізації всеукраїнських та міжнародних заходів національно - патріотичного виховання, проектів інститутів громадянського суспільства, зокрема, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України; вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність та територіальну цілісність України; формування ціннісних орієнтирів; консолідацію українського суспільства навколо ідей спільного майбутнього, захисту територіальної цілісності України. Наголосив, що військово-патріотичне виховання невід’ємна складова національно-патріотичного виховання. Закликав учасників форуму активно долучатися до процесу розроблення та реалізації місцевих програм національно-патріотичного виховання через координаційні ради одним із розділів яких повинно бути представлено військово-патріотичне виховання.

Також, учасники заходу зустрілися з представниками Генерального штабу Збройних Сил України, Ради національної безпеки і оборони України, Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та обговорили питання щодо перспектив співробітництва громадських організацій з силовими структурами а також пропозиції до Концепції допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді.

Керівник громадської організації «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» Юрій Пустовій презентував багаторічний досвід роботи з молоддю по проведенню заходів національно-патріотичного виховання.

Учасники форуму мали змогу опанувати ефективні програми проведення гурткової роботи з дітьми та молоддю військово-патріотичного спрямування, отримали навички планування, організації, моніторингу та оцінки національно-патріотичних заходів що в подальшому сприятиме збільшенню чисельності членів громадських об’єднань.

Захід реалізовано громадською організацією «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux