На Київщині триває Всеукраїнський тренінг «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»
опубліковано 23 жовтня 2019 року о 13:00

Протягом п’яти днів молодь вчитиметься інструментам ефективної роботи просторів, ділитиметься досвідом власних напрацювань щодо діяльності молодіжних центрів. Тренінг відбуватиметься у приміщенні Пластового вишкільного центру, який було збудовано за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. На сьогодні він є одним із найкращих прикладів молодіжних центрів в Україні.

На відкритті заходу учасників привітав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, зазначивши: «Розвиток молодіжної інфраструктури є одним із пріоритетних напрямів роботи Міністерства. Водночас коли ми говоримо про інфраструктуру, то, перш за все, маємо дбати не тільки про приміщення, а і про послуги, якими повинні забезпечити кожну молоду людину, про їх доступність та якість. Це вже п’ятий тренінг у цьому році, який ми проводимо для молодіжних працівників із усієї України та розповідаємо про базові навички ефективного менеджменту. Ваше завдання на ці п’ять днів навчитися ефективному управлінню молодіжними центрами, отримати нові знання щодо інформування та взаємодії з молоддю».

Тренінг відбуватиметься за навчальною програмою, метою якої є посилити спроможність команд молодіжних центрів в Україні, надавши їм знання та навички з основ менеджменту молодіжного центру, а також підтримати команди в розбудові соціальної згуртованості місцевих громад.

Значна частина просторів чи центрів для молоді часто працюють неефективно через відсутність відповідного досвіду, що змушує владу зменшувати їх фінансування. Київщина наразі активно займається інформуванням місцевих громад щодо можливості створення молодіжних просторів. Тому цей тренінг також про успішні кейси роботи з молодіжними працівниками з різних регіонів України. Тренінг передбачає посилення роботи елементу інфраструктурної реформи молодіжної політики, а саме молодіжних центрів через освітню програму для менеджерів та керівників таких центрів, що надасть відповідні знання та навички молодіжним працівникам для ефективного функціонування просторів.

Програма включає такі тематики:

- дослідження молоді громади та різноманітність форм досліджень потреб молоді, аналіз ключової проблематики;

- формування навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;

- створення простору молодіжного центру, ураховуючи заплановану програмну діяльність;

- ефективна робота команди молодіжного центру, зовнішні та внутрішні комунікації в колективі, брендинг та позиціонування центру;

- створення волонтерських рухів при молодіжних центрах;

- зустрічі з представниками та експертами у сфері молодіжної роботи та розвитку молодіжних центрів в Україні;

- кейси з досвіду роботи діючих молодіжних центрів України тощо.

Подібні заходи вже відбулися на Київщині, Сумщині, Дніпропетровщині та Вінниччині.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux