Пекін-2022: підсумки виступів українських спортсменів 13 лютого
опубліковано 13 лютого 2022 року о 14:15

13 лютого у Пекіні-2022 тринадцяті місця стали найкращими результатами українських біатлоністів у чоловічій та жіночій гонках переслідування, вперше на Олімпійських іграх представниця України взяла участь у змаганнях з жіночого бобслею, а негода завадила фристайлісткам вийти на старт. Всі виступи наших спортсменів – у традиційному огляді олімпійської доби.

Бобслей

Дебютантка Олімпіади Лідія Гунько провела перші два змагальні заїзди у жіночому монобобі. Ця дисципліна в Пекіні-2022 вперше представлена в олімпійській програмі. У першому заїзді наша бобслеїстка показала 18 результат, у другому - 20.

Біатлон

Сьогодні шість українських біатлоністів взяли участь у жіночій і чоловічій гонках переслідування. У жіночому перс'юті на 10 км Юлія Джіма посіла 13 місце. Поборотися за олімпійську медаль їй завадили два промахи на останньому вогневому рубежі. Анастасія Меркушина фінішувала на 25 позиції, Ірина Петренко – на 55. Джіма відібралася у масстарт 19 лютого, Меркушина –  у списку запасних.

У чоловічій гонці переслідування на 12,5 км найкращий, теж 13 результат –  у Дмитра Підручного. Артем Прима посів 18 місце, а Антон Дудченко – 23, стартувавши останнім з 60 спортсменів. Підручний і Прима змагатимуться у масстарті 18 лютого.

Фристайл.

Кваліфікаційні змагання у жіночій лижній акробатиці через несприятливі погодні умови – сильний сніг з вітром, які впливають на видимість – перенесли на 14 лютого, орієнтовно на 9 ранку за Києвом. Фінал змагань має відбутися в запланований час – о 13:00.

Слідкуйте за виступами українських атлетів на офіційному сайті зимових Олімпійських ігор.