Пекін-2022: підсумки виступів українських спортсменів 14 лютого
опубліковано 14 лютого 2022 року о 14:17

14 лютого українські спортсмени в Пекіні-2022 змагалися у трьох видах спорту – фігурному катанні, бобслеї та фристайлі.

Фігурне катання.

Олександра Назарова та Максим Нікітін за виступ у довільній програмі отримали від суддів 97,34 бали – це 18 результат. Проте за сумою двох програм наш дует з 162,87 балами завершив змагання на 20 місці. Представники України пройшли до довільного танцю на Олімпіаді вперше з 2010 року. У Пхьончхані-2018 дует Назарова-Нікітін зупинилися за крок до фіналу – на 21 місці.

Бобслей.

Лідія Гунько, перша українська бобслеїстка, на своїй першій Олімпіаді у дебютній дисципліні жіночому монобобі показала 20 результат серед 20 учасниць. Найвище, 18 місце на Іграх спортсменка зайняла у першому з чотирьох заїздів.

Фристайл.

Ольга Полюк у змаганнях з лижної акробатики не пройшла до фіналу. В першій кваліфікації вона показала 20 результат, після другої була 16, а у підсумку, за сумою набраних балів, українка посіла 22 місце серед 24 спортсменок. На жаль, не змогла сьогодні вийти на старт лідерка нашої жіночої збірної Анастасія Новосад через все ще позитивний тест на коронавірус. Нагадаємо, 10 лютого українці не взяли участь у змішаних командних змаганнях, оскільки у трьох наших спортсменів, в тому числі і Новосад, діагностували Covid-19.

Слідкуйте за виступами українських спортсменів на офіційному сайті зимових Олімпійських ігор.