Пекін-2022: підсумки виступів українських спортсменів 9 лютого
опубліковано 09 лютого 2022 року о 16:43

9 лютого на зимовій Олімпіаді-2022 українці боролися за фінали у трьох видах спорту – гірськолижному, санному спорті та лижному двоборстві. Деталі цієї олімпійської доби у нашому підсумку.

Гірськолижний спорт.

У жіночому слаломі Анастасія Шепіленко зійшла з дистанції під час першої спроби і, відповідно, не стартувала у другій. Така ж доля спіткала ще 29 учасниць заїзду з 88, в їх числі й фаворитку змагань американку Мікаелу Шиффрін.

Санний спорт.

Андрій Дукач готується виступити завтра в командній естафеті. Він поїде в одиночних санях і сьогодні у тренувальному заїзді показав 7 результат серед 14 учасників.

Скелетон.

Єдиний представник України у скелетоні Владислав Гераскевич провів два останніх тренувальних заїзди напередодні завтрашніх змагань. У п’ятій спробі був сьомим серед 21 учасника, у шостій – п’ятим з тринадцяти спортсменів.

Іван Ковбаснюк продовжує підкорювати олімпійські траси. Сьогодні на тренуванні з альпійської комбінації він показав 16 результат у швидкісному спуску серед 19 спортсменів.

Лижне двоборство.

Дмитро Мазурчук зайняв 36 місце у лижному двоборстві. Після стрибків зі звичайного трампліна він був 35 зі стрибком на 87 метрів. 15 лютого на українця чекає ще один олімпійський фінал – зі стрибками на великому трампліні.

Санний спорт

Дебютанти Олімпіади Ігор Стахів та Андрій Лисецький у першому заїзді у двомісних санях були 14, а після другого, фінального, опустились на позицію нижче та у підсумку посіли 15 місце.

Ваша підтримка так необхідна нашим олімпійцям!

Слідкуйте за виступами українських атлетів на офіційному сайті зимових Олімпійських ігор.

В Україні офіційним транслятором Олімпіади є Суспільне мовлення. Тож вболівайте за наших на сайті Суспільне Спорт.