Плавчиня Єлизавета Мерешко здобула першу золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх у Токіо
опубліковано 25 серпня 2021 року о 14:18

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко виграла золоту нагороду з рекородом Паралімпійських ігор на дистанції 50 метрів вільним стилем (клас «S6»). Третє місце на цій дистанції посіла ще одна українка - Анна Гонтар.

Мерешко фінішувала з часом 33.11 с, Гонтар - 33.40 с.

У чоловічому плаванні українець Максим Крипак завоював «срібло» на дистанції 50 м вільним стилем (клас «S10»).

«Срібло» також в активі плавця Олексія Вірченка (клас «S13») на 100-метрівці батерфляєм.

Третю срібну нагороду сьогодні Україні принесла фехтувальниця Олена Федота, яка стала другою у жіночій шаблі (категорія В).

Вітаємо спортсменів та тренерів із здобутими нагородами на Паралімпіаді-2020.