Привітання Міністра Вадима Гутцайта з нагоди відкриття магістерської програми "Спортивна підготовка і тренерська діяльність в олімпійському виді спорту" у Національному університеті фізичного виховання і спорту України
опубліковано 07 липня 2020 року о 13:02

Мені особливо приємно зробити це не лише як міністру, у сфері діяльності якого олімпійський спорт посідає пріоритетне місце, а й як людині, що свого часу була українським спортсменом-олімпійцем, і як вихованцю (випускнику 1993 року) цього закладу вищої освіти, широко відомого в світі своїми новаціями та досягненнями у навчальній та науково-дослідницькій роботі, а також великими успіхами у підготовці спортсменів високого класу– чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, переможців чемпіонатів світу та Європи з різних видів спорту.

Підручники і навчальні посібники, створені співробітниками вишу, широко використовуються під час підготовки фахівців у галузі спорту вищих досягнень у різних країнах світу. Викладачі університету регулярно читають лекції та проводять консультації у відомих навчальних закладах різних держав Європи, Азії, Америки.

Тому цілком логічною відповіддю на запит сучасного олімпійського руху, світового і національного спорту в цілому стало створення в університеті Навчально-наукового олімпійського інституту і визначення як найважливішого напряму його діяльності підготовки тренерів вищої кваліфікації у магістратурі.

Запропонована програма безумовно є актуальною справою, адже дасть змогу значно посилити ефективність підготовки висококваліфікованих тренерів, дуже потрібних для олімпійського спорту і низки суміжних з ним сфер.

Передбачається, що нова магістерська навчальна програма буде практично реалізовуватися в Олімпійському інституті не лише із розрахунку на потреби України. Сподіваємося, що ця програма зацікавить потенційних магістрантів з інших країн– саме тому автори розробили її чотирма мовами– українською, російською, англійською й іспанською.

Ще однією характерною особливістю згаданої магістерської програми є те, що спортсмени зможуть опановувати її без відриву від тренувальної і змагальної діяльності, тобто у процесі своєї спортивної кар’єри, яка нерідко триває досить довго, оскільки чимало спортсменів і в 30-річному віці підтримують високу спортивну форму і зберігають конкурентоспроможність на олімпійських аренах.

З огляду на все це хочу побажати вченим, педагогам та іншим фахівцям Навчально-наукового олімпійського інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України великих творчих успіхів у впровадженні нової програми в практику навчального процесу.

За більш детальною інформацією щодо магістратури звертайтеся на сайт: www.olympicinstitute.com.ua

Міністр молоді та спорту України В.М.Гутцайт

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux