Приєднуємося до онлайн-марафону #миEUкраїна до Дня Європи в Україні
опубліковано 10 травня 2021 року о 15:00

Переваги європейської інтеграції відчувають усі українці. Втім саме для молоді цей шлях відкриває найбільше нових можливостей та перспектив – вільно подорожувати, навчатися, працювати в межах Європейського Союзу, частиною якого має стати й Україна.

Питання молоді і спорту об’єднані в одному Міністерстві тому, що покоління молодих українців є «амбасадорами змін», і ми віримо, що вони увійдуть в це майбутнє здоровими та повними енергії для того, щоб творити якісні зміни.

Сьогодні Міністерство сконцентроване на підготовці спеціалістів, які працюють з молоддю, розвитку молодіжних центрів, зайнятості та міжнародній мобільності молоді. Як частина загальноєвропейської ініціативи реалізується Український Пакт заради молоді-2025, що об’єднує бізнес, державу та громадськість у питанні працевлаштування молоді.

З 2016 року здійснюються регулярні молодіжні обміни з нашими найближчими сусідами – Польщею та Литвою, а українці є активними учасниками молодіжних та спортивних проєктів програми Європейського Союзу «Еразмус+». Українська молодь складає третину від загальної кількості молоді в країнах Східного партнерства, які беруть участь у молодіжних сегментах програми «Еразмус+».

Міністерством започатковано конкурс з визначення Молодіжної столиці України на прикладі конкурсу «Європейська молодіжна столиця». Щорічно українські міста змагаються за звання кращого міста життя та розвитку молоді.

Разом з нашими європейськими колегами здійснюються заходи для популяризації фізичної культури та спорту, сприяння здоровому способу життя та гармонізації українського законодавства з європейським. Три роки тому Україна отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту. Заходи в рамках цієї ініціативи організовуються у вересні кожного року спільно з Національним олімпійським комітетом та спортивною спільнотою.

Також ми спільно боремося з такими загрозами для спорту, як допінг, договірні матчі, расизм та насильство. У цьому нам допомагають інструменти та механізми Ради Європи.

Все це разом відповідає таким Базовим європейським цінностям як повага до прав людини, свобода та рівність.

Право жити в здоровому соціальному середовищі. Свобода бути мобільним у своєму виборі навчання та кар’єри. Рівність у доступі до можливостей розвитку та спорту. 

#миEUкраїна!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux