Три медалі здобули українські плавці у заключний день чемпіонату Європи серед юніорів в румунському Бухаресті
опубліковано 10 липня 2022 року о 20:10

Володимир Лісовець став чемпіоном континенту на дистанції 100 м брасом (1:00:96).

Олександр Желтяков завоював срібло на 100 м на спині (54.26).

Віцечемпіонами Європи у естафеті 4 x 100 м комплексним плаванням стала наша чоловіча команда у складі: Олександр Желтяков, Володимир Лісовець, Арсеній Ковальов, Юрій Жовтко з результатом 3:38:02.

На чемпіонаті Європи серед юніорів збірна України здобула 6 нагород (2 золоті, 3 срібні, 1 бронзову).

Володимир Лісовець став дворазовим чемпіоном Європи серед юніорів на дистанціях 50 і 100 м брасом.

Вітаємо наших чемпіонів та призерів і їх тренерів з успішним виступом на першості континенту!