Українські борці вільного стилю здобули три нагороди на чемпіонаті Європи
опубліковано 19 квітня 2023 року о 09:39

У хорватському Загребі відбулись перші фінали чемпіонату Європи з боротьби.

За підсумками вирішальних поєдинків збірна України виборола золоту та дві бронзові медалі.

Чемпіоном континенту у ваговій категорії до 79 кг став Василь Михайлов. У фіналі 27-річний одесит переміг чемпіона Європи-2022 Георгіоса Кугіумцідіса з Греції — 3:1.

Бронзову нагороду у ваговій категорії до 65 кг завоював Ерік Арушанян, перемігши у сутичці за третє місце Алі Рахімзаде з Азербайджану — 7:6.

Також чемпіонат Європи на третьому місці завершив Ігор Никифорук (до 70 кг), який у бронзовому фіналі здолав 6:1 поляка Патріка Оленчича.

Вітаємо спортсменів та тренерів з нагородами! Чемпіонат Європи з трьох видів боротьби триватиме до 23 квітня.