У доробку збірної України 79 медалей за десять днів Паралімпіади-2024
опубліковано 07 вересня 2024 року о 23:04

У передостанній, десятий змагальний день Паралімпійський ігор-2024 українські спортсмени завоювали 12 медалей, серед яких – 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові.

Наші параатлети вибороли нагороди у легкій атлетиці, плаванні, веслуванні на байдарках і каное, пауерліфтингу, дзюдо, фехтуванні та настільному тенісі.

Усі медалі України у десятий змагальний день Паралімпіади:

«золото» – Ігор Цвєтов (легка атлетика, біг, 200 метрів, клас Т35), Віктор Дідух (настільний теніс, одиночний розряд, клас MS8), Анастасія Гарник (дзюдо, вагова категорія понад 70 кг, клас J1), Олександр Назаренко (дзюдо, вагова категорія до 90 кг, клас J2), Андрій Трусов (плавання, 50 м, батерфляй, клас S7);

«срібло» – Марина Литовченко (настільний теніс, одиночний розряд, клас WS6), Денис Остапченко (плавання, 200 м, вільний стиль, клас S3), Євгенія Бреус, Наталія Морквич, Олена Федота-Ісаєва, Надія Дьолог (фехтування, жінки, шпага, командний турнір);

«бронза» – Микола Синюк (веслування на байдарках і каное, байдарка-одиночка, 200 м, клас KL2), Юрій Бабинець (пауерліфтинг, вагова категорія до 88 кг), Сергій Паламарчук (плавання, 200 м, вільний стиль, клас S3), Ігор Німченко (плавання, 200 м, комплексне плавання, клас SM10).

Загалом на Паралімпійських іграх-2024 Україна виборола вже 79 медалей — 21 золоту, 26 срібних та 32 бронзові, і посідає 7-е місце у медальному заліку.