У Хорватії знову пролунав український гімн та замайорів синьо-жовтий прапор на честь перемог наших спортсменів
опубліковано 23 березня 2022 року о 20:35

23 березня у Хорватії відбулися фінальні поєдинки чемпіонату Європи з боксу серед спортсменів віком до 22 років. Чемпіоном Європи у ваговій категоріі до 71 кг став українець Юрій Захарєєв. У поєдинку за «золото» наш боксер переміг суперника з Уельса Гарана Крофта.

Нагадаємо, що раніше сьогодні срібні нагороди вибороли Андрій Єфимович (вагова категорія до 48 кг), Максим Власюк (вагова категорія до 60 кг) та Іван Сапун (вагова категорія до 86 кг).

За підсумками змагань континентальної першості українська збірна з боксу здобула 10 медалей – 2 «золота», 3 «срібла» і 5 «бронз».