Мета заходу cприяння зміцненню здоров’я молодих людей, формування культури здоров’я серед молоді, популяризація здорового способу життя.
Молоді люди, які є членами молодіжних громадських організацій, молодіжні працівники, представники державних установ і організацій, лідери студентського самоврядування, працівники молодіжних центрів різних форм власності, а також представники об’єднаних територіальних громад, які працюють з молоддю, мали змогу відвідати презентаційні сесії та тренінгипровідних тренерів, які ділилися своїми напрацюваннямищодо підвищення рівня здоров’я молоді.
Як підсумок, матеріали та напрацювання семінару-тренінгу будуть використані учасниками в організації заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя серед молоді в регіонах.
Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту України спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації у співпраці з обласною молодіжною громадською організацією «Харківський центр волонтерів», комунальною установою «Харківський обласний центр боротьби з ВІЛ/СНІДом», міжнародним благодійним фондом«Альянс громадського здоров’я» та благодійною організацією «Благодійний фонд «Благо».