У Києві завершився національний турнір з соккеру «Кубок Незламності 2023»
опубліковано 25 серпня 2023 року о 18:13

23 серпня 2023 року в Києві у центрі масового спорту та футболу «Місто Спорту» відбулися фінальні матчі всеукраїнського турніру з соккеру (масовий футбол 6х6) «Кубок Незламності 2023» серед дітей 13–14 років та юнаків 15–16 років.

П’ять найкращих команд відбірного етапу «Карань» (с. Старе Сошників), «Ніка» (Болград), «Стандарт» (Рівне), «Переяславська» ДЮСШ (Переяслав) та СК «Гатне» змагалися за титул найкращої на турнірі.

За підсумками змагань перемогу здобула команда СК «Гатне», яка у фіналі обіграла «Стандарт» (Рівне) з рахунком 3:0.

У матчі за третє місце турніру команда «Переяславська» ДЮСШ перемогла «Ніку» (Болград) — 3:2.

Призерів та переможців змагань привітали Директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Олександр Стеценко, Голова правління «Таскомбанк» Володимир Дубєй, майстер спорту міжнародного класу України, чемпіон Європи з пляжного футболу Віталій Сидоренко, Голова правління/СЕО Асоціації соккеру України Сергій Харченко.

Турнір організований Асоціацією соккеру України під егідою та згідно з регламентом затвердженим Міністерством молоді та спорту України.