Україна виборола ще п'ять нагород на ІІІ Європейських іграх-2023
опубліковано 23 червня 2023 року о 22:03

Збірна України продовжує здобувати нагороди на ІІІ Європейських іграх у Польщі.

За другий змагальний день українська команда виграла 5 медалей в трьох різних видах спорту. Серед цих нагород — одна «золота», три «срібні» та одна бронзова.

У карате чемпіоном Євроігор-2023 уперше в кар'єрі став Андрій Заплітний, який виступає у ваговій категорії до 75 кілограмів. У фінальній сутичці 21-річний українець переміг італійця Даніеле де Віво.

«Срібло» до свого активу записала чемпіонка минулих Євроігор Аніта Серьогіна. У ваговій категорії до 61 кг, наша титулована каратистка у фіналі поступилася чинній чемпіонці Європи, німкені Рім Хаміс.

Загалом українські каратисти здобули на цих Європейських іграх чотири медалі. Ще одне «золото» у Анжеліки Терлюги, а «бронза» — у Нікіти Філіпова.

Дві срібні нагороди українці завоювали у веслуванні на байдарках і каное.

Людмила Лузан до вчорашнього «золота» у каное-двійці на 500 м додала «срібло» в каное-одиночці на 200 м.

Також «срібло» Євроігор нашій країні принесли Дмитро Даниленко, Олег Кухарик, Іван Семикін та Ігор Трунов у байдарці-четвірці на дистанції 500 м.

Зазначимо, що Кухарик і Трунов здобули свою другу медаль на турнірі. Раніше вони виграли «золото» на байдарці-двійці на дистанції 500 м. У скарбничці збірної України з веслування на байдарках і каное  вже чотири нагороди на Євроіграх-2023.

Бронзову медаль у легкій атлетиці завоював Владислав Шепєлєв (потрійний стрибок, за підсумками виступів трьох дивізіонів).

Після двох змагальних днів збірна України з 11 медалями (5 золотих, 3 срібних, 3 бронзових) посідає четверте місце у медальному заліку, поступаючись командам Італії та Іспанії.

Вітаємо наших спортсменів та тренерів з нагородами!

Продовжуємо вболівати за збірну України на Євроіграх! Змагання триватимуть до 2 липня.

Прямі трансляції змагань можна подивитись на сайті Суспільне Спорт та на сайті Європейських ігор.