Україна виграла два «золота» у сьомий день змагань Європейських ігор-2023
опубліковано 28 червня 2023 року о 21:39

Сьомий змагальний день в Польщі приніс українській збірній дві медалі найвищого гатунку. Ці нагороди українські атлети здобули у двох видах спорту: кульовій стрільбі та стрибках у воду.

Чемпіонками ІІІ Європейських ігор стали Олена Костевич, Анастасія Німець та Юлія Коростильова, які здобули «золото» у командному турнірі змагань з кульової стрільби.

У фіналі стрільби з малокаліберного пістолета на 25 м українки здолали представниць Польщі - 16:10.

Це вже третя нагорода збірної України з кульової стрільби на ІІІ Європейських іграх.

Раніше у стрільбі зі швидкострільного пістолета на 25 м серед змішаних команд «золото» виграли Павло Коростильов та Юлія Коростильова. Ще одну медаль Україні в особистій першості принесла Олена Костевич. Стрілкиня стала третьою у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів.

У стрибках у воду четверте «золото» та п’яту медаль загалом у цій дисципліні завоювали Олег Колодій та Данило Коновалов.

Наш дует переміг у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. За свою програму українці отримали 410.16 бали.

Збірна України зі стрибків у воду завершила виступ на Європейських іграх-2023, посівши перше місце у медальному заліку турніру у цьому виді спорту (4 «золота» та 1 «срібло»).

Нагадаємо, що золоті медалі здобули:

• Ксенія Байло, Данило Коновалов, Анна Письменська та Олексій Середа (командний змішаний турнір);
  • Ксенія Байло та Кірілл Болюх (синхронні стрибки серед змішаних пар з 10-метрової вишки);
  • Олексій Середа та Кірілл Болюх (синхронні стрибки з 10-метрової вишки);
  • Олег Колодій та Данило Коновалов (синхронні стрибки з 3-метрового трампліна).

Срібну медаль виборола Ксенія Байло та Софія Есман у синхронних стрибках із 10-метрової вишки.

Загалом у скарбничці Національної збірної України вже 36 медалей, з них — 19 золотих, 10 срібних та 7 бронзових. Наша команда посідає друге місце у медальному заліку ІІІ Європейських ігор у Польщі.

Прямі трансляції змагань можна подивитись на сайті Суспільне Спорт та на сайті Європейських ігор.