Україна завоювала 9 медалей у шостий день Європейських ігор та йде у топ-3 медального заліку
опубліковано 27 червня 2023 року о 22:36

На Європейських іграх-2023 у Польщі відбувся шостий день змагань, за підсумками якого збірна України виграла одразу 9 медалей в п’яти видах спорту.

Представники України завоювали нагороди у стрільбі кульовій, стрибках у воду, фехтуванні, брейкінгу та таїландському боксі Муей-Тай.

Найбільша кількість медалей за день здобута саме в таїландському боксі Муей-Тай – одразу чотири.

Ще дві вибороли у фехтуванні, а по одній – у кульовій стрільбі, стрибках у воду та брейкінгу.

Володарями золотих нагород у таїландському боксі Муей-Тай стали Ігор Любченко (до 67 кг), Олександр Єфіменко (до 71 кг) та Олег Приймачов (до 91 кг). «Срібло» виборов Ігор Скуріхін (до 81 кг).

Нагадаємо, що раніше у муей-тай нагородами відзначилися Владислав Микитась (до 60 кг) та Анастасія Михайленко (до 51 кг), які здобули бронзові медалі.

За підсумками змагань збірна України з таїландського боксу Муей-Тай стала переможцем командного заліку.

«Золото» у фехтуванні на шаблі в особистих змаганнях здобула Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. У чоловічій шпазі бронзовим призером став Володимир Станкевич.

Загалом українські фехтувальники виграли на цих змаганнях вже три медалі. Вчора Джоан Фейбі Бежура стала чемпіонкою в жіночому індивідуальному турнірі.

У кульовій стрільбі на найвищу сходинку п'єдесталу піднялися Павло Коростильов та Юлія Коростильова. Наші спортсмени завоювали «золото» у стрільбі зі швидкострільного пістолета на 25 м серед змішаних команд. Зазначимо, що раніше «бронзу» у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м здобула Олена Костевич.

Четверту нагороду у стрибках у воду для України завоювали Ксенія Байло та Софія Есман. Спортсменки посіли друге місце у синхронних стрибках із 10-метрової вишки.

У брейкінгу срібну нагороду принесла Україні Ганна Пономаренко. У півфінальному батлі українка перемогла суперницю з Литви Nika – 2:1, а у батлі за «золото» програла бі-гьорол Іndia з Нідерландів – 0:3.

У скарбничці збірної України вже 34 медалі, з них — 17 золотих, 10 срібних та 7 бронзових. Наша команда посідає третє місце у медальному заліку Європейських ігор у Польщі.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з нагородами!

Прямі трансляції змагань можна подивитись на сайті Суспільне Спорт та на сайті Європейських ігор.