Україна завоювала перше «золото» у другий день змагань Паралімпіади-2024
опубліковано 30 серпня 2024 року о 23:06

Другий змагальний день в Парижі приніс українській збірній чотири медалі —  одне «золото» та три «срібла». Ці нагороди українські атлети здобули у двох видах спорту: плаванні та легкій атлетиці.

Перше «золото» для України на Паралімпіаді-2024 завоював плавець Олександр Комаров. Він став переможцем запливу на дистанції 100 метрів вільним стилем і побив паралімпійський рекорд.  Вчора 36-річний Олександр Комаров на дистанції 200 метрів вільним стилем, клас S5 виборов бронзову нагороду.

Ще одне особисте «срібло» до свого активу записала плавчиня Ірина Пойда. Вона фінішувала другою на дистанції 100 метрів вільним стилем (клас S5). Медаль Ірини на 100-метрівці — друга особиста нагорода на змаганнях у Франції. Раніше спортсменка здобула «срібло» 200-метрівки вільним стилем у тому ж класі.

Також дві срібні нагороди українці завоювали у легкій атлетиці.  Владислав Білий став другим у метанні списа (клас F38), а Наталія Кобзар виграла срібну медаль у бігу на 200 метрів у класі T37.

Загалом в українців вже 8 медалей: 1 золота, 5 срібних та 2 бронзові.

Продовжуємо вболівати за наших атлетів на Паралімпійських іграх у Парижі! Змагання триватимуть до 8 вересня.