Українські боксери Муей Тай посіли третє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу
опубліковано 29 липня 2019 року о 12:54

У змаганнях взяли участь 850 спортсменів з 99 країн.Спортсмени національної збірної команди України здобули дві золотих, три срібних, вісім бронзових медалей та посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Чемпіонами світу стали наші досвідчені спортсмени Олег Приймачов (в.к. 91 кг) та Ігор Любченко (в.к. 63,5 кг).

Срібні призери – Олег Гута (в.к. 71 кг), Володимир Баришев (в.к. 75 кг). Бронзові нагороди здобули Василь Сорокін (в.к. 81 кг), Владислав Микитась (в.к. 57 кг), Анатолій Суханов (в.к. 86 кг), Віктор Торкотюк (в.к. 91 кг+), Юлія Дяченко (в.к. 45 кг).

Андрій Латушко (в.к. 51 кг)став віце-чемпіоном світу серед молоді, Владислав Єременко (в.к. 71 кг), Єгор Скуріхін (в.к. 81 кг), Сергій Боднарук (в.к. 91+) стали бронзовими призерами.