Українські борчині завоювали три нагороди в стартовий день особистого Кубку світу зі спортивної боротьби
опубліковано 16 грудня 2020 року о 15:25

В перший день змагань Кубку світу зі спортивної боротьби у Белграді (Сербія) українки тричі піднімалися на подіум для нагородження.

У ваговій категорії до 50 кг Лілія Маланчук виборола срібну медаль, здолавши на шляху до фіналу перуанку Глорію Вілкапону і Лізу Ерсель з Німеччини. У вирішальній сутичці за "золото" наша борчиня поступилася росіянці Катерині Полещук.

Ілона Прокопевнюк (62 кг) в сутичці за третє місце перемогла німкеню Луїзу Немеш. Алла Белінська (72 кг), взяла гору над росіянкою Катериною Захарченко.

Сьогодні, в другий день фіналів Тетяна Ріжко (65 кг) в поєдинку за "золото" зійдеться з Іриною Рінгачі з Молдови. У "малих" фіналах за "бронзу" Катерина Зелених (59 кг) зустрінеться з Еліф Янік з Туреччини, а Аліні Бережній (68 кг) протистоятиме Ганна Садчанка з Білорусі.

Зазначимо, що з 12 по 18 грудня 2020 року в Белграді (Сербія) проходить особистий (індивідуальний) Кубок світу з трьох стилів боротьби (греко-римської, вільної та жіночої), який у зв'язку з пандемією замінив традиційний чемпіонат світу.

Вітаємо з медальним стартом та бажаємо вдалого подальшого виступу на Кубку світу зі спортивної боротьби!