A+
  • Людям із порушенням зору
Українські каратисти – серед найсильніших у Європі
опубліковано 05 лютого 2023 року о 17:10

Збірна України з карате посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи серед кадетів, юніорів та молоді, який відбувся у місті Ларнака (Кіпр).

В доробку українців 8 медалей, серед яких —  4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Переможцями турніру стали: Максим Бугайов (куміте, юніори 21 рік, до 84 кг), Еліна Сєлємєнєва (куміте, юніори 21 рік, до 68 кг), Дарія Булай (куміте, кадети, 61+ кг), Гела Кіріа (куміте, кадети, до 70 кг).

Срібні нагороди здобули: Наталія Осадчук (куміте, юніори 21 рік, до 55 кг) та Юлія Крот (куміте, юніори, 66+ кг).

Третє місце посіли: Поліна Марченко (куміте, юніори, до 48 кг) та Олег Пащенко (куміте, юніори, до 75 кг).

У змаганнях взяли участь 1139 учасників з 48 країн, Україну представляло 32 спортсмени.

Вітаємо команду і тренерський штаб з успішним виступом на континентальній першості!