Українські парадзюдоїсти — перші в Європі
опубліковано 05 вересня 2022 року о 16:08

У місті Кальярі, Італія, відбулися змагання континентальної першості з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору. Збірна України відзначилася 11-ма нагородами і посіла перше загальнокомандне місце.

У перший змагальний день золоті нагороди у категорії J1 (тотально незрячі) здобули Наталія Ніколайчик (-48 кг) та Анжела Гаврисюк (-57 кг). У категорії J2 (слабозорі) перше місце посів Давид Хорава (-60 кг), а Юлія Іваницька (-48 кг) та Інна Сич (-57 кг) здобули «срібло».

Другий день змагань розпочався із «золота» Анастасії Гарник (+90 кг) у категорії J1. До скарбнички збірної дві золоті медалі також додали Юрій Марченко (+90 кг, J1) та Олександр Назаренко (до 90 кг, J2). Дмитро Соловей став третім у ваговій категорії до 90 кг, J2.

Фінальне «золото» та «срібло» здобули наші парадзюдоїсти у командних змаганнях. Жіноча збірна у складі Юлії Іваницької, Наталії Ніколайчик, Анжели Гаврисюк, Людмили Якимчук, Інни Сич та Анастасії Гарник — піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.

Чоловіки стали срібними призерами змагань: Юрій Марченко, Олександр Назаренко, Давид Хорава, Дмитро Соловей.

Пишаємося тріумфальним виступом збірної України з парадзюдо! Дякуємо, що підіймаєте синьо-жовтий прапор на міжнародній арені!