Українські паралімпійці вибороли 33 нагороди на етапі Кубка світу з біатлону та лижних перегонів
опубліковано 09 березня 2023 року о 16:37

33 медалі здобула національна паралімпійська збірна України з біатлону та лижних перегонів на етапі Кубка світу в американському місті Мідвей.

У медальному заліку Україна посіла перше місце. В активі нашої команди — 12 золотих, 9 срібних та 12 бронзових нагород.

У змаганнях брали участь спортсмени з 18 країн світу. Україну представляли 12 паралімпійців.

Чемпіонами та призерами етапу Кубка світу стали:

Біатлон:

• «золото»: Тарас Радь (індивідуальна гонка+спринт+персьют; сидячи), Богдана Конашук (індивідуальна гонка+персьют; стоячи), Олександр Казік (індивідуальна гонка+спринт+персьют; із порушенням зору), Оксана Шишкова (індивідуальна гонка+спринт+персьют; із порушенням зору);
  • «срібло»: Павло Баль (спринт; сидячи), Григорій Вовчинський (індивідуальна гонка; стоячи), Ірина Буй (індивідуальна гонка; стоячи), Богдана Конашук (спринт; стоячи), Анатолій Ковалевський (індивідуальна гонка+персьют; із порушенням зору), Ярослав Решетинський (спринт; із порушенням зору);
  • «бронза»: Василь Кравчук (індивідуальна гонка+спринт; сидячи), Григорій Вовчинський (спринт; стоячи), Людмила Ляшенко (індивідуальна гонка+персьют; стоячи), Ірина Буй (спринт; стоячи), Ярослав Решетинський (індивідуальна гонка+персьют; із порушенням зору).

Лижні гонки:

• «золото»: Оксана Шишкова (індивідуальна гонка вільним стилем; із порушенням зору);
  • «срібло»: Тарас Радь (спринт класичним стилем; сидячи), Людмила Ляшенко (індивідуальна гонка вільним стилем; стоячи);
  • «бронза»: Тарас Радь (індивідуальна гонка вільним стилем; сидячи), Павло Баль (масстарт вільним стилем; сидячи), Людмила Ляшенко (масстарт вільним стилем; стоячи), Олександр Казік (індивідуальна гонка вільним стилем; з порушенням зору).

За підсумками сезону 2022-2023 Кубок за перше місце у біатлоні здобули: Тарас Радь, Богдана Конашук та Анатолій Ковалевський (гайд Олександр Мукшин).

У лижних перегонах Людмила Ляшенко посіла третє місце.

Вітаємо нашу команду з успішним виступом!