Українські паралімпійці здобули в Парижі вже 19 медалей
опубліковано 31 серпня 2024 року о 23:11

Україна у третій змагальний день Паралімпіади-2024 виборола ще 11 медалей: 4 срібні та 7 бронзових.

Знову успішно виступили українські плавці, які мають сім нагород.

Дві особисті медалі за день здобула Анна Стеценко. Спочатку українка виграла «срібло» на дистанції 100 метрів на спині (клас S12), а пізніше стала бронзовою призеркою в запливі на 400 метрів вільним стилем (клас S13).

Свою другу медаль у Парижі завоював Антон Коль. Він став бронзовим призером на 50-метрівці на спині (клас S1). Раніше Коль отримав «срібло» на дистанції 100 метрів на спині у класі S1.

Андрій Трусов та Євгеній Богодайко принесли Україні подвійний подіум у комплексному плаванні на дистанції 200 метрів (клас SM7). Трусов здобув «срібло», у Богодайка — «бронза».

Бронзові нагороди виграли Ярослав Денисенко у фіналі 100-метрівки на спині (клас S12) та Марина Піддубна на дистанції 50 метрів вільним стилем (клас S11).

Ще один подвійний подіум українці здобули у штовханні ядра серед чоловіків. Володимир Пономаренко і Роман Данилюк  вибороли «срібло» та «бронзу» у класі F12.

Володарем срібної медалі у велотреці став Єгор Дементьєв. Він фінішував другим в індивідуальній гонці переслідуванні на 4000 метрів у класі C5.

Історичну бронзову медаль для України у міксті настільного тенісу здобули Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова. Українська пара тенісистів стала третьою у класі XD17.

В України вже 19 медалей на Паралімпійських іграх-2024. 13  з них українські паралімпійці здобули у плаванні.