Українські спортсмени посіли третє загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи з грепплінгу
опубліковано 19 лютого 2020 року о 16:43

В грепплінгу No Gi, змагання з якого проходили в перший день ЧЄ, наш здобуток – п’ять нагород. Авторкою єдиної золотої медалі стала Катерина Шакалова з Харкова. Українка виграла фінальний двобій у вазі до 64 кг.

Сріблом у Ноу Гі можуть похизуватися сумчани Світлана Скрипник (53 кг) і Денис Никонець (62 кг), а також харків’янка Олена Герман (71 кг).

Чернівчанин Юрій Черкалюк (66 кг) у цій частині змагань посів третій рядок.

В Гі, медалі в якому розіграли на наступний день першості континенту, свій успіх повторила Катерина Шакалова. Знову 64 кг, і знову золота. Ця звитяга дозволила харківській спортсменці вибороти першу для Україниліцензію на Всесвітні ігри єдиноборств.

Срібними призерами Гі також стали Дмитро Баранов (62 кг, Суми), Юрій Черкалюк (66 кг, Чернівці), Флоріка Лучич (58 кг, Чернівці).

Бронза на рахунку Даніїла Ільїнського (62 кг, Харків), Магомета Салах-Тодаєва (71 кг, Київ), Дмитра Неткачева (77 кг, Суми) та Івана Маліна (100 кг, Одеса).